Saules enerģija

Saule - ideāls enerģijas avots


Saules enerģija: pārvērtiet saules gaismu elektroenerģijā

 

Uzstādot uz jumta saules enerģijas (PV) sistēmu, vairs nav jāsatraucas par augošām elektroenerģijas cenām. Saules gaisma ir un vienmēr būs bezmaksas.

PV process pārvērš saules enerģiju elektroenerģijā. PV sistēmas nodrošina tīru un videi draudzīgu veidu, kā saules enerģiju pārvērst elektrībā, ko var izmantot, uzkrāt vai piegādāt kopējam tīklam.

PV elektroenerģijas ražošanas priekšrocības:

  •  Saules enerģija ir bezmaksas, praktiski neizsmeļama un pieejama visur.
  • Saules enerģija nerada izmešus, ir atjaunojama un bez trokšņa.
  • Savas saules enerģijas ražošana un izmantošana atbrīvo Jūs no rūpēm par vienmēr augošajām enerģijas cenām.
  • Mūsdienu moderno sistēmu potenciālais kalpošanas laiks pārsniedz 30 gadus.

Solar-Fabrik AG risinājumi ļauj izmantot visas šīs priekšrocības.

PV sistēmas darbības princips - Saules gaismas pārvēršana elektroenerģijā

Solar-Fabrik AG kompleksās PV sistēmas piedāvā lietošanai gatavus risinājumus, kas sastāv no perfekti saderīgiem komponentiem ilgtermiņa saules enerģijas ražošanai.

Saules moduļi (1) uz jumta pārvērš saules gaismu līdzstrāvā, ko, savukārt, līdzstrāvas-maiņstrāvas pārveidotājs (2) pārvērš maiņstrāvā. Saražotās elektroenerģijas skaitītājs (3) mēra Jūsu PV sistēmas saražotās saules enerģijas daudzumu un padod to tālāk uz mājas elektrosistēmu vai elektroenerģijas piegādātāja kopējo tīklu.

Savas enerģijas izmantošana

Jūs varat izmantot savu saražoto elektroenerģiju, lai izvairītos no pieaugošo elektrības tarifu ietekmes. Elektrība, kas paliek pāri, tiek pārdota Jūsu elektroenerģijas piegādātājam. Lai to nodrošinātu, eksporta skaitītājs (4) mēra elektroenerģijas daudzumu un padod to tālāk kopējā tīklā. Jūs par to saņemtu valsts noteikto kompensāciju.

Enerģijas vienmēr pietiek

 Ja jums nepieciešams vairāk elektrības, nekā attiecīgajā brīdī spēj saražot Jūsu PV sistēma, Jūs varat izmantot elektroenerģiju no sava piegādātāja kā parasti. Šīs elektroenerģijas patēriņu mēra parastais elektrības skaitītājs (4).

Dažādas pielietojuma jomas

PV sistēmu tiek uzstādītas uz privātmāju vai komerciālo ēku jumtiem. Solar-Fabrik AG piedāvā ikvienam jumta veidam vispiemērotāko sistēmu:

Uz jumta uzstādāmas sistēmas

Saules moduļi tiek uzstādīti uz esošā jumta virsmas ar alumīnija sliežu pamata rāmi. Šādas sistēmas var uzstādīt uz jumta ar jebkādu slīpumu un seguma veidu.

Jumtā integrētas sistēmas

Šāda PV sistēma tiek integrēta tieši jumta konstrukcijā. Saules moduļi aizstāj tradicionālos jumta dakstiņus, tādējādi samazinot izmaksas un nodrošinot estētisku, vienveidīgu jumta segumu.

Plakano jumtu sistēmas

Plakanā jumta sistēmas ir pieejamas ar dažādiem slīpuma leņķiem un ir pielāgojamas jebkādām prasībām.

Need a help? Contact Us