Elektromobiļu uzlādes sistēma TeltoCharge


ELEKTROMOBIĻU UZLĀDES NĀKOTNE JŪSU RĪCĪBĀ

Iepazīstieties ar TeltoCharge! Īpaši pielāgojama, vienkārši lietojama premium kvalitātes uzlādes ierīce sniegs jums augstas kvalitātes elektroautomobiļu uzlādes pieredzi. Mēs piedāvājam augstas klases elektroautomobiļu uzlādes ierīci, kurā ir apvienota izcila funkcionalitāte, lielisks izskats, augsta izgatavošana kvalitāte un viedas elektroautomobiļu uzlādes funkcijas, kas taupa jūsu laiku un naudu.

TeltoCharge piedāvā uzlādes jaudu līdz 22 kW, kas iebūvēta nelielā korpusā. Ļoti izturīgā un uzticamā konstrukcija ārpus telpām izturēs pat visskarbākos laika apstākļus. Turklāt tā ir saderīga ar jebkuru akumulatoru elektrisko transportlīdzekli (BEV) vai “plug-in” hibrīda transportlīdzekli (PHEV).


GALVENIE PARAMETRI

IZMĒRI

Platums
170 mm
Augstums
341 mm
Dziļums
94 mm

IZEJAS PARAMETRI

Type 2 kabelis
Type 2 ligzda

PRIEKŠĒJĀ PANEĻA APDARE

KRĀSU IESPĒJAS

Ziemas
baltums
Pelēks
šīferis
Ozola
koksne
Burgundijas
krāsa
Granīta brūna

VIEDA UZLĀDE

Ethernet ports
WiFi
GSM (papildiespēja)
Bluetooth
NFC
OCPP 1.6
Lietotne


VIEDA ELEKTROAUTOMOBIĻU UZLĀDE JŪSU RĪCĪBĀ

Lai visas TeltoCharge viedās iespējas lietotu ar savu viedtālruni vai planšetdatoru, lejupielādējiet Teltonika Energy lietotni.

  • Ieplānojiet elektroautomobiļa uzlādi tajā diennakts laikā, kad elektroenerģija ir vislētākā.
  • Uzlādes ierīces statusu uzraugiet un sekojiet līdzi statistikai reālajā laikā.
  • Izvēlieties jums nepieciešamo uzlādes strāvu.
  • Lai nepieļautu neatļautu izmantošanu, bloķējiet savu uzlādes ierīci.
  • Ar viedu enerģijas mērierīci iestatiet dinamisko slodzes balansēšanu, ļaujot jūsu uzlādes ierīcei automātiski pielāgoties jūsu mājokļa elektroenerģijas patēriņam.

LEJUPIELĀDĒJIET TELTONIKA ENERGY LIETOTNI:

ielādēt no Google Play

GALVENIE IEGUVUMI

JAUDA un SADERĪBA

Uzlādes jauda līdz 22 kW jums ļauj ātri uzlādēt jūsu elektroautomobili. Pavadiet mazāk laika, gaidot sava elektroautomobiļa uzlādi. Tā vietā vairāk laika pavadiet, baudot savus braucienus.

TeltoCharge uzlādes ierīce ir saderīga ar jebkuru akumulatoru elektroautomobili (BEV) un “plug-in” hibrīda automobili (PHEV) tagad un nākotnē. Regulārie iekšējās programmatūras jauninājumi un uzlabojumi rūpējas par to, TeltoCharge uzlādes ierīce vienmēr būtu daudz viedāka nekā tās iegādes dienā.

VIEDA IERĪCE

TeltoCharge ir iekļauti daudzi inovatīvi risinājumi un vairākas paplašinātas kontroles iespējas, kas ietver dinamisko slodzes balansēšanu, viedu plānošanu un reālā laika statistiku. Turklāt jūs savu TeltoCharge elektroautomobiļu uzlādes ierīci atbilstoši savām vajadzībām un vēlmēm varat konfigurēt ar viedtālruni vai planšetdatoru.

PIELĀGOJAMĪBA

TeltoCharge jums piedāvā premium klases dizainu ar plašām konfigurācijas izvēles iespējām: piecas dažādas priekšējā paneļa krāsas, fiksēta / noņemama uzlādes kabeļa konfigurācija, trīs pamata jaudas diapazoni un papildaprīkojuma 4G LTE savienojamība vienkāršām attālinātām instalācijām. TeltoCharge uzlādes ierīce ir izgatavota tikai no augstākās kvalitātes materiāliem, kas veido elegantu izskatu.

DROŠĪBA

Ātra un vienkārša elektroautomobiļu uzlāde ar autorizāciju ar NFC karti vai mobilo ierīci jums sniedz ātru piekļuvi pie savas TeltoCharge uzlādes ierīces, kā arī nepieļauj neatļautu izmantošanu.

VIENKĀRŠĪBA un ĒRTUMS

TeltoCharge no uzstādīšanas brīža, kad to pirmo reizi ieslēgsiet sava elektromobiļa uzlādei, jums sniegs labāko uzlādēšanas pieredzi. Ātrs, vienkāršs process bez sarežģījumiem katrā reizē.

Dinamiska LED indikācija jūs informēs par jaudu, savienojamību, uzlādes statusu un citiem elektroautomobiļa uzlādes ierīces parametriem.

IZTURĪBA

TeltoCharge uzlādes ierīcei ir izturīgs ārējais korpuss. Augstā konstrukcijas kvalitāte ļauj izturēt visskarbākos laika apstākļus. Tas nozīmē, ka to var droši uzstādīt gan telpās, gan ārpus telpām un lietot temperatūrā no -30 °C līdz +50 °C.
No uzticamības un izturības viedokļa TeltoCharge nodrošina tirgū augstāko kvalitāti - IP55 ūdens un putekļu aizsardzības klasi, kā arī IK10 klases triecienaizsardzību.


PRECĪZI TEHNISKIE PARAMETRI

PIESLĒGUMS

Pievienots kabelis ar Type 2 spraudni (IEC 62196-2)
Type 2 spraudnis (МEK 62196-2)

KOMUNIKĀCIJA

Wi-Fi 2,4 GHz b/g/n savienojums
Zemas enerģijas Bluetooth
Lokāla vadība ar lietotni
NFC lasītājs
OCPP 1.6 (Q1, 2022)
Ethernet (RJ45)
4G/LTE (CAT1), 3G, 2G (papildaprīkojums)

SERTIFIKĀTI

Atbilst CE un UKCA
Normas un standarti: 2014/53/ЕС 2011/65/ЕС
МEK/ЕN 61851-1, 61851-21

AIZSARDZĪBA

Izejas sprieguma un strāvas kontrole
Temperatūras kontrole
Ieejas sprieguma kontrole
Iebūvēts noplūdes automātslēdzis (30 mA AC / 6 mA DC)
Standarts: IEC 62752:2016
Zemesslēguma konstatēšana
Aizsardzības klase
IP55
Triecienizturība
IK10
Ugunsdrošības klase
UL94

GARANTIJA

36 mēneši

PIEVIENOTAIS KABELIS

Ugunsdrošības klase
UL-94V-0
Darba temperatūra
-30 °C - +50 °C
Pieslēgšanas reižu skaits
10 000
Kabeļa garums
5 m
Aizsardzības klase
IP55
Spraudnis
Type 2

PRECĪZI TEHNISKIE PARAMETRI

UZLĀDES IERĪCES PARAMETRI

Maks. jauda 22 kW
Līdz 7,36 kW (1 fāze, 32 A)
Līdz 22 kW (3 fāzes 32 А)
Dinamiskā konfigurācija

ELEKTROTĪKLA FREKVENCE

50 / 60 Hz

LED DIOŽU INDIKĀCIJA

LED diodes, kas informē par uzlādes ierīces stāvokli.

ELEKTROTĪKLA TIPS

TN, IT un TT

EKSPLUATĀCIJAS PARAMETRI

Relatīvais mitrums līdz 95% (bez kondensācijas)
-30°С - +50°С

IEBŪVĒTS ELEKTROENERĢIJAS SKAITĪTĀJS

Sekošana līdzi statistikas datiem

SPRIEGUMS

Viena fāze: 230 V (±10%)
Trīs fāzes: 400 V (±10%)

TEMPERATŪRAS DEVĒJI

Visās galvenajās sastāvdaļās

SLODZES SABALANSĒŠANA

Sekošana līdzi statistikas datiem
Dinamiskā slodzes sabalansēšana
2022. g. 3. cet.

PAR RAŽOTĀJU

Teltonika Energy ir globāla tehnoloģiju kompānija, kuras mērķis ir lietotājiem visā pasaulē sniegt vislabāko elektroautomobiļu uzlādes pieredzi un nodrošināt daudz efektīvākus un ilgtspējīgākus braucienus.

Teltonika Energy visas savas pūles velta, lai apmierinātu augošo pieprasījumu pēc vienkāršām, viedām un uzticamām elektroautomobiļu uzlādes ierīcēm, kuras cilvēki var pielāgot atbilstoši savām vajadzībām un kuras lietotājiem nodrošina izcilu lietošanas pieredzi.

Pieprasījums pēc elektroautomobiļu uzlādes ierīces pieaug, tādēļ Teltonika Energy turpinās nodrošināt infrastruktūru un zināšanas, kas ir nepieciešamas, lai ātrāk ieviestu elektromobilitāti un klientus padarītu laimīgus. Lai sniegtu vislabāko elektroautomobiļu uzlādes pieredzi, Teltonika Energy nepārtraukti aparatūrā un programmatūrā ievieš inovācijas.

Need a help? Contact Us